OHRA: Brand & Advertising Tracker

ohra_logo

Hoe effectief zijn onze campagnes? En hoe doet ons merk het ten opzichte van strategische concurrenten? Dat was de vraag van de mensen van OHRA aan MarketResponse.

Nadat MarketResponse op kwalitatieve wijze een commercial voor OHRA had getest, wilde OHRA ook met behulp van kwantitatief onderzoek monitoren hoe haar merk presteert in de verzekeringsmarkt. Sinds het najaar van 2008 voert MarketResponse daarom de Brand & Advertising Tracker (BAT) uit voor OHRA. De BAT meet o.a. de naamsbekendheid, het imago en de evaluatie van lopende campagnes. Op wekelijkse basis wordt een online vragenlijst afgenomen, waarin ook een aantal door OHRA gekozen verzekeraars worden betrokken. Om een vinger aan de pols te houden ontvangt OHRA elke maand een bondig rapport waarin de meest actuele cijfers zijn weergegeven. Ook krijgt de verzekeraar per kwartaal een uitgebreid rapport voorzien van een helder advies ten aanzien van het merk of de campagne.

De Brand & Advertising Tracker biedt OHRA een handvat om verschillende aspecten uit de communicatiestrategie op continue basis te volgen en indien nodig tijdig bij te sturen.